1991/92 (25 tekmovalcev)
Katarina Neplužan – Tisto noč
1992/93 (25)
Katarina Neplužan – Oprosti
Jana Resnik – Santa Marija
1993/94 (12+11)
Petra Savnik – Če je življenje sreča
Aleš Gregorič – Rad bi ti rekel nekaj
1994/95 (11+11)
Petra Savnik – Pet poljubov
Jana Resnik – Pravljica o mavričnih ljudeh
Mirjana Lipej – Poslušam srce
1995/96 (10+8)
Primož Decceco – Ti boš pa moja ostala
Katja Mihelin – Moje pravljice
Natalija Černelič – Prisluhni mi
1996/97 (8+8)
Primož Decceco – Ti boš pa moja ostala
Natalija Černelič – Nakoč bom
1998/99 (8+11)
Željka Čuk – Hajdi
Nuša Kovačič – Sve što srce poželi
Katja Mihelin _ My heart will go on
Petra Savnik – I will always love you
1997/98 (7+13)
Amadeja Plevel – Sunshine girl
Željka Čuk – Jaz sem jaz
Katja Mihelin – An angel
1999/2000 (7+8)
Amadeja Plevel – Morje mix
Primož Decceco – Sulica
Katja Mihelin – Vzemi me veter
2000/2001
Simona Šekoranja – Ponorelo dvorišče
Nuša Kovačič & Gregor Mihelin – Glas srca
2001/2002
Jana Mihelin – Življenje je prekratko
Nuša Kovačič – Ni mi žal
Željka Čuk – Moj kavboj
2002/2003
Ester Najger – Odpelji me
Jana Mihelin – Nagelj
2003/2004 (16+10)
Feride Ademi – Moj očka
Jurij Zupančič – Rolica papirja
Leon Rožman – Cesarica
Željka Čuk – Da je meni oko moje
Nuša Kovačič – Hero
2004/2005
Patricija Umek Babič – Ljubček n ljubica-
Feride Ademi – Spet doma
Sanja Kovačič – Power of love
Jana Mihelin – Malo miru
2005/2006 (8+10)
Nina Veršec – Zemljotres
Patricija Kocijan – Dva Policaja
Jana Mihelin in Simona Šekoranja – Lahko noč, ljubezen moja
2006/2007
Denis Plevel – V srcu mojem je Slovenija
Janja Zagmajster – Druga violina
2007/2008
Denis Plevel – Pepelka
Janja Zagmajster – Tiho, tiho čas beži
 2008/2009Laura Omerzo – Poljub v slovo
Laura Lupšina _ Take me to your heaven
2009/2010
Klara Koren in Marko Zagmajster – Zima je (občinstvo)
Moja mala Bizeljanka  – Denis Plevel (občinstvo in strokovna komisija)
Sanjam – Patricija Kos (strokovna komisija)
2010/2011
Rebeka Kobe – Tiho, tiho čas beži
Denis Plevel – Pod oknom sem stal
2011/2012
Daleč, daleč je srce – Rebeka Kobe
Moja – Nejc Križančič
Roža moja – Denis Plevel in Alen OmerzoPosebna nagrada Aida Perkoza izvedbo pesmi Zbudi se
2012/2013
I will always love you  – Aida Perko
Za naju pomlad bo vedno cvetela – Klara Koren in Marko Zagmajster
2014/2015Strokovna komisija v sestavi:Daniel Ivša, Pavla Bunetič, Dubravka Jelušič je izbrala:Mlajši pevci:
Da prijazna bodo jutra – Vita Stermecki
Volare – Manca Mihelin
Pevcu v spomin – Miha Zagmajster

Starejši pevci:
Aida Perko – Hallelujah
Ema Arnšek – Prisluhni mi
Tjaša Antolovič – Marilyn Monroe

Po mnenju občinstva:
Miha Zagmajster –  Pevcu v spomin
Aida Perko – Hallelujah

 2015/2016
Strokovna komisija: Irena Hribar, Pavla Bunetič, Uroš Polanec, Ema Igličar
Mlajši pevci:

1. mesto – Ana Travnikar – Slovenija od kod lepote tvoje
2. mesto – Maja Narat – Kakor ptica
3. mesto – Anja Lipej – Za Slovenijo živim

Pri starejših pevcih pa je bila odločitev naslednja:

1. mesto – Miha Zagmajster – Tebi
2. mesto – Ema Arnšek – Naj ljubezen združi vse ljudi
3. mesto – Vita Stermecki – Ta vlak

Po mnenju občinstva sta pri mlajših pevcih zmagala Kristian Runtas in Etijan Hvalc s pesmijo Neskončno sem te ljubil, pri starejših pa je največ glasov občinstva dobil Miha Zagmajster s pesmijo Tebi.