BAZAR

12.12. 2017 se je ob 17.30 na OŠ Bizeljsko odvijal božično-novoletni bazar. Prišlo je veliko obiskovalcev. Kupili so lahko izdelke, ki so jih skupaj z mentorji ustvarili učenci. Nekatere izdelke so prispevali tudi starši in posamezni zaposleni. Za otroke je bilo organizirano tudi mnogo raznih dejavnosti: najmlajši so risali, obiskovalci in otroci so se lahko slikali z dedkom Mrazom, imeli pa smo tudi frizerski kotiček, kjer so si lahko uredili nohte in si polepšali pričeske. V času bazarja je potekal tudi ples, kjer je bilo dogajanje najbolj pestro. Obiskovalci so bili najbolj navdušeni nad palačinkami in piškoti.

Učenci so bili nad izvedbo bazarja navdušeni in so že polni idej, kako bi lahko dogodek in stojnice v prihodnjih letih še obogatili.

Manca Mihelin in Karla Žmavc

Zahvaljujemo se vsem staršem, sorodnikom in ostalim obiskovalcem, ki ste prispevali za šolski sklad.

Zbrali smo 747, 34 evrov.