Drage učenke, dragi učenci,

vroči poletni dnevi se počasi iztekajo, z njimi se končujejo najdaljše počitnice v šolskem letu. Verjamem, da ste jih preživeli lepo in da sedaj že komaj čakate, da se srečate s prijatelji iz šolskih klopi. Za vas smo pripravili URNIK za šolsko leto 2018/2019. Časovni razpored ur ostaja enak kot lani, prav tako bosta po istem razporedu vozila avtobus in kombi.
Veselimo se srečanja v ponedeljek, 3. septembra 2018, ob 8. uri. Bodoči prvošolci pridejo v šolo v spremstvu staršev ob 9.30. Pripravili bomo malico, tudi na kosilo se boste lahko naročili. Tisti, ki ste vpisani v oddelke podaljšanega bivanja, vas bodo učitelji sprejeli po koncu pouka. Želimo, da bi se v novem šolskem letu z veseljem učili in raziskovali, sodelovali, gojili prijateljstva in spoštovali drug drugega.

Metka Kržan, ravnateljica