OBVESTILO ZA STARŠE september 2021

Angleščina

Nujno obvestilo glede COVID-19

NAJBOLJ ZNANE SLADICE SVETA V GOSPODINJSKI KUHINJI OŠ BIZELJSKO

V mesecu marcu smo se učenci pri predmetu Načini prehranjevanja lotili sladic različnih kuhinj po svetu. Gašper je pripravil italijanski tiramisu, Jure španske churros, Borut švedsko torto s pastinakom, Aljaž francoske princes krofe in Žiga balkansko baklavo.

Okus in pripravo krožnika so ocenili zaposleni na naši osnovni šoli. Bilo je zelo okusno in prejeli smo mnoge pohvale od zaposlenih.

Spodaj prilagamo svoje recepte:

PREHRANJEVANJA_KUHANJE_2021.pdf

Kuharji: Jure, Aljaž, Žiga, Borut in Gašper

Voščilo mamicam ob materinskem dnevu

Kliknite tukaj in si oglejte video.

1. septembra obeležujemo EVROPSKI DAN JEZIKOV.  O pomembnosti znanja jezikov in o različnih kulturah smo se pogovarjali tudi na naši šoli.
  1. september 2020 – DAN BREZ AVTOMOBILA

V evropskem tednu mobilnosti smo se učenci 4. in 5. razreda udeležili Dneva brez avtomobila v Brežicah. Ulica starega mestnega jedra je bila zaprta za promet in bila polna veselih osnovnošolcev iz številnih šol naše občine. Udeležili smo se različnih delavnic, kjer so se predstavila različna društva iz naše občine. Aktivno dopoldne smo zaključili na slavnostni prireditvi ob odprtju potujoče knjižnice Bralko.

Kulturna šola

Napovednik