V torek, 11. 10. 2016, smo na naši šoli pripravili prireditev Jesen v deželi. Učenci turistične vzgoje so  na prireditvi aktivno sodelovali. Pripravili so prireditveni prostor in ga opremili z informativnimi tablami. Vsak učenec je skupaj z mentorjem skrbel za izvedbo delavnic. Po končani prireditvi so prireditveni prostor pospravili in poskrbeli za medijsko objavo.  Učenci so se pri delu zelo izkazali.
BRAVO FANTJE

mentorica  Katja Povše

Kako so udeleženci doživljali ustvarjalne trenutke sta zabeležila Julijan in Gašper.

KUHINJA

MIHA: »Super je!  Naučili smo se nekaj novega in popravili svoje napake.«

MENTOR: »Družba je super, jedi so odlične. Pekli smo ajdov kolač in kekse. Otroci so bili uspešni.«

TEHNIČNA DELAVNICA