Četrtek, 14. 9. 2017

Devetošolci smo dan preživeli v zabaviščnem parku Gardaland v Italiji.  In kako je bilo?

Najbolj se mi je vtisnila dolga vožnja do Gardalanda in nazaj. Lepo se je bilo družiti na avtobusu. V Gardalandu so mi bile zelo všeč vse vožnje, ker so bile adrenalinske in še nikoli se nisem vozil z njimi. Če bi imel priložnost, bi ta izlet ponovil.

N.D.

Fajn je bilo. Šla bi še enkrat. Najboljši so mi bili Rafter, pri Blue Tornadu te čisto »prruka« in Mamut. Ter dobro se je bilo družit na avtobusu.

A.Č.

Zelo dobro je bilo!

K.V.

Zelo dobro je bilo. Fajn se je družit in spoznavat z učenci iz druge šole. Zelo je bilo zanimivo in adrenalinsko.

A.K

.
Bilo je v redu, še bi kdaj šla!

M.M

.
Dobro se je bilo voziti z vlaki, bilo je zabavno.

K.K.

Pripravila Kaja Križnik