Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz znanja matematike
Za učence vseh osnovnih šol je 19. 3. 2026 potekalo šolsko tekmovanje Matematičnikenguru. Na naši šoli se ga je udeležilo 40 učencev od 1. do 9. razreda. Na področno
tekmovanje so se uvrstile štiri učenke: Valentina Rubin 6.r, Nika Valenčak 7.r, Miriam Škof 8.r
in Nea Balon 9.r. Valentina, Nika in Miriam so usvojile bronasto priznanje na regijskem
tekmovanju, Valentina pa si je z doseženim četrtim rezultatom v regiji, prislužila vstopnico na
državno tekmovanje.
Za učence naše regije je 7. 5. 2026 potekalo državno tekmovanje na OŠ Otočec. Valentina je
ponovno pokazala odlično znanje in si prislužila SREBRNO državno priznanje.
Vsem mentorjem, ki so učenke in učence pripravljali na tekmovanje se zahvaljujemo,
tekmovalcem pa čestitamo za dosežene rezultate.
Dragica Vračun, prof.
vodja tekmovanja
Nazaj
Ostale objave

Državno tekmovanje Logična pošast
V soboto, 23. 5. 2026, je potekalo državno tekmovanje Logična pošast.

Petošolci – letošnji šolski zmagovalci Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani
Petošolci – letošnji šolski zmagovalci Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

Čudežne pesmice 2026
V sredo, 27. 5. 2026, smo se z učenci Glasbene ustvarjalnice udeležili območne revije predšolskih in mlajših otroških pevskih zborov





