Srebrno priznanje na državnem tekmovanju iz znanja matematike

Za učence vseh osnovnih šol je 19. 3. 2026 potekalo šolsko tekmovanje Matematični
kenguru. Na naši šoli se ga je udeležilo 40 učencev od 1. do 9. razreda. Na področno
tekmovanje so se uvrstile štiri učenke: Valentina Rubin 6.r, Nika Valenčak 7.r, Miriam Škof 8.r
in Nea Balon 9.r. Valentina, Nika in Miriam so usvojile bronasto priznanje na regijskem
tekmovanju, Valentina pa si je z doseženim četrtim rezultatom v regiji, prislužila vstopnico na
državno tekmovanje.
Za učence naše regije je 7. 5. 2026 potekalo državno tekmovanje na OŠ Otočec. Valentina je
ponovno pokazala odlično znanje in si prislužila SREBRNO državno priznanje.
Vsem mentorjem, ki so učenke in učence pripravljali na tekmovanje se zahvaljujemo,
tekmovalcem pa čestitamo za dosežene rezultate.

Dragica Vračun, prof.
vodja tekmovanja


Nazaj

Ostale objave

09.06.2026

Državno tekmovanje Logična pošast

V soboto, 23. 5. 2026, je potekalo državno tekmovanje Logična pošast.

08.06.2026

Petošolci – letošnji šolski zmagovalci Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

Petošolci – letošnji šolski zmagovalci Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

01.06.2026

Čudežne pesmice 2026

V sredo, 27. 5. 2026, smo se z učenci Glasbene ustvarjalnice udeležili območne revije predšolskih in mlajših otroških pevskih zborov

30.05.2026

Prvo srečanje na Sotli

Mednarodno sodelovanje z OŠ Kraljevec na Sutli

×
×

Prikaz za slepe in slabovidne

Barva ozadja in pisave


Izjava o dostopnosti

Uporabljamo bistvene piškotke za zagotovitev pravilnega delovanja in sledilne piškotke za razumevanje vaše interakcije z njim. Slednje bodo postavljene šele po soglasju. Naj izberem.

SPREJMI VSE
ZAVRNI