Občinsko tekmovanje v atletiki
REZULTATI OBČINSKEGA TEKMOVANJA V ATLETIKIDne, 11. 5., so se učenci OŠ Bizeljsko udeležili občinskega tekmovanja v atletiki.
Učenci, ki so zastopali našo šolo so:
Santiago Špeljak, Lukas Bogolin, Anja Zorenč, Cintia Špeljak, Ema Kovačič, Blaž Ivanuš, Nea Balon, Julia Slovic, Nina Jelčič, Lucija Valenčak, Jure Jazbec, Jan Povše, Gal Novak in Lan Petrišič.
Učenci, ki so v svojih disciplinah dosegli najboljša 3 mesta so:
Lukas Bogolin 2. mesto Tek na 60 m, mlajši učenci
Santiago Špeljak 2. mesto Met vorteksa, mlajši učenci
Blaž Ivanuš 3. mesto Tek na 60 m, starejši učenci
Julia Slovic 1. mesto Tek na 60 m, starejše učenke
Naši učenci so tekmovali tudi v teku štafet 4x100 m v konkurenci 5 ekip.
Ekipo deklet so sestavljale Lucija Valenčak, Nina Jelčič, Nea Balon in Julia Slovic.
Osvojile so 3. mesto.
Ekipo fantov so sestavljali Jan Povše, Gal Novak, Blaž Ivanuš in Jure Jazbec.
Osvojili so 3. mesto.
Vsem učencem iskrene čestitke, da so zastopali našo šolo na omenjenem tekmovanju!
Mentor:
Jaka Šket, športni pedagog
Nazaj
Ostale objave

Obeležitev dneva državnosti in zaključek šolskega leta
Nasvidenje šola! Dober dan počitnice!

Učilnica pod soncem z EKOvrtičkom
Z dogodkom smo se želeli iskreno zahvaliti vsem, ki so s svojim delom, časom in predanostjo prispevali k uresničitvi ideje o učilnici pod soncem in EKOvrtičku.

Ljubitelji umetnostne zgodovine v Mariboru
Obisk Umetnostne galerije Maribor v okviru ekskurzije izbirnega predmeta









