Občinska prvenstva v mali odbojki
OBČINSKA PRVENSTVA V MALI ODBOJKIFANTJE:
Dne, 5. 5. 2026, so se učenci 6. in 7. r. udeležili občinskega prvenstva v mali odbojki v Globokem. Poleg naše šole so na tekmovanju še sodelovale OŠ Brežice, OŠ Cerklje ob Krki in OŠ Globoko.
Učenci, ki so zastopali našo šolo so:
Lukas Bogolin, Marcel Berkovič, Gabirel Lipar, Anže Jelčič, Santiago Špeljak, Liam Kostevc, Gabriel Pirš Smrekar in Patrik Varlec.
Rezultati:
OŠ BREŽICE : OŠ BIZELJSKO 2 : 0
OŠ BIZELJSKO : OŠ CERKLJE OB KRKI 0 : 2
OŠ GLOBOKO : OŠ BIZELJSKO 2 : 1
Naši učenci so tako osvojili 4. mesto.
Čestitke fantom za nastop in izkušnjo na tekmovanju!
DEKLETA:
Dne, 6. 5. 2026, so se učenke 6. in 7. r. udeležile občinskega prvenstva v mali odbojki v Brežicah. Poleg naše šole so na tekmovanju še sodelovale OŠ Brežice, OŠ Artiče in OŠ Globoko.
Učenke, ki so zastopale našo šolo so:
Lili Kovačič, Nika Valenčak, Zala Zagmajster, Neli Škof, Zala Kostanjšek, Valentina Rubin, Eva Povše in Patricija Gregl.
Rezultati:
OŠ BREŽICE : OŠ BIZELJSKO 2 : 0
OŠ BIZELJSKO : OŠ ARTIČE 2 : 1
OŠ GLOBOKO : OŠ BIZELJSKO 2 : 0
Naše učenke so tako osvojile 3. mesto.
Čestitke dekletom za osvojeno 3. mesto in nastop na tekmovanju!
Mentor obeh tekmovanj:
Jaka Šket, športni pedagog
Nazaj
Ostale objave

Obeležitev dneva državnosti in zaključek šolskega leta
Nasvidenje šola! Dober dan počitnice!

Učilnica pod soncem z EKOvrtičkom
Z dogodkom smo se želeli iskreno zahvaliti vsem, ki so s svojim delom, časom in predanostjo prispevali k uresničitvi ideje o učilnici pod soncem in EKOvrtičku.

Ljubitelji umetnostne zgodovine v Mariboru
Obisk Umetnostne galerije Maribor v okviru ekskurzije izbirnega predmeta






