Devetošolci sadili česen na ekološki kmetiji Balon

Devetošolci sadili česen na ekološki kmetiji Balon
V okviru projekta Šolski Eko vrtovi so učenci 9. razreda obiskali ekološko kmetijo Balon.
Devetošolci so z veseljem poprijeli za delo in posadili česen. Ob delu so spoznavali, da pridelava hrane zahteva potrpežljivost, ročno spretnost in znanje. Na svežem zraku so uživali v praktičnem učenju in novi izkušnji.
Iskrena hvala družini Balon za gostoljubje, prijetno vzdušje in poučno izkušnjo!
»Projekt Šolski »eko« vrtovi v vzgojno- izobraževalnem okolju za doseganje podnebnih ciljev" je financiran s strani MOPE, na podlagi Odloka o Programu porabe sredstev Podnebnega sklada za leta 2025–2028 (Uradni list RS, št. 76/25). Projekt je nastal v sodelovanju MOPE, MVI in ZRSŠ.
Nazaj
Ostale objave

Obeležitev dneva državnosti in zaključek šolskega leta
Nasvidenje šola! Dober dan počitnice!

Učilnica pod soncem z EKOvrtičkom
Z dogodkom smo se želeli iskreno zahvaliti vsem, ki so s svojim delom, časom in predanostjo prispevali k uresničitvi ideje o učilnici pod soncem in EKOvrtičku.

Ljubitelji umetnostne zgodovine v Mariboru
Obisk Umetnostne galerije Maribor v okviru ekskurzije izbirnega predmeta























