Drage učenke, dragi učenci,

prihaja poletje, topli dnevi sproščenosti in razigranosti. Preden odidete počitniškim dogodivščinam naproti, smo veseli, da se tudi vi vračate v šolske klopi.

V ponedeljek, 1. 6. 2020, pričakujemo učence 4. in 5. razreda. Ves čas pouka boste v svoji učilnici, k vam bodo prišli učitelji po urniku, ki smo ga imeli pred epidemijo.
V sredo, 3. 6. 2020, se nam boste pridružili učenci od 6. do 8. razreda. Ves čas pouka boste v naslednjih učilnicah:

• 6. razred, MATEMATIKA
  • 7. razred, GEOGRAFIJA
  • 8. razred, SLOVENŠČINA

Tudi k vam bodo prihajali učitelji po urniku, ki ste ga imeli pred poukom na daljavo.
V juniju bomo  po urniku izvajali izbirne predmete, dopolnilni in dodatni pouk, DSP,  peli boste v zborih, igral bo šolski ansambel.

Še naprej bo treba paziti na medosebno razdaljo, higieno kašlja in si pogosto umivati roke z milom in toplo vodo.  V šoli se boste preobuvali. Prinesite copate, če ste jih odnesli domov.

Malicali in kosilo boste imeli v jedilnici.

Avtobus in kombi bosta vozila po ustaljenem voznem redu. Varstvo  vozačev bo zjutraj v jedilnici po razporedu.

Da bo ostal spomin na šolsko leto 2019/2020, se boste v sredo, 10. junija 2020, fotografirali, skupinsko fotografiranje razredov. Za dve barvni fotografiji in ovitek boste plačali 2,50 evrov.

Verjamem, da ste vsi zdravi, zato vas pričakujemo naslednji teden. Vse dobro vam želimo.

Metka Kržan, ravnateljica